କରୋନା ସମୟରେ ଦୂରରୁ କାମ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଉପକରଣ(Effective tools to work during Corona)

ନିମ୍ନରେ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ସୁଦୂର ଯୋଗାଯୋଗ ପାଇଁ ଏଠାରେ କିଛି ସାଧନ ଅଛି:

🎯 ଦେଓ , @timelyapp ର ଭଉଣୀ ଉପକରଣ | ସମସ୍ତଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ସମୟକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିବା ପାଇଁ ନିର୍ଧାରଣ କରେ | ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ବିଛା ଯାଇଥିବା ଦଳଗୁଡିକ ପାଇଁ ଚମତ୍କାର ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରେ | 👉 [https://memory.ai/dewo] (https://memory.ai/dewo)

📃 ଏୟାରଟେବୁଲ୍ : ଯିବା ସମୟରେ ଆମର ଧାରଣା ଗଠନ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ | 👉 [https://airtable.com] (https://airtable.com)

📋 ଲୁମ୍ : ସହଜ ରେକର୍ଡିଂ ପାଇଁ | 👉 [https://loom.com] (https://loom.com)

📅 ପୁନ :: କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ : ଏକ ଆଇପ୍ୟାଡ୍ କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବ meetings ଠକ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବା, ଉତ୍ପାଦନକାରୀ ଆଲୋଚନା ଏବଂ ଫଳାଫଳ ଟ୍ରାକ୍ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ | 👉 [https://www.reschedule.app/] (https://www.reschedule.app/)

📖 WooBoard : ସାଥି-ସାଥୀ ମାନ୍ୟତା ବୃଦ୍ଧି କରି କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମନୋବଳ ବ to ାଇବାକୁ ୱୁବୋର୍ଡ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଛି | 👉 [https://wooboard.com/] (https://wooboard.com/)

📉 bundleIQ : ଆପଣ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଦଳ ସୃଷ୍ଟି କରୁଥିବା ବିଷୟବସ୍ତୁ ଖୋଜିବା କିମ୍ବା ପ୍ରବେଶ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ନହେବା ପାଇଁ କ୍ଳାନ୍ତ? କ wor ଣସି ଚିନ୍ତା ନାହିଁ, bundleIQ ଜ୍ଞାନ ବଣ୍ଟନକୁ ସହଜ ଏବଂ ଉପଲବ୍ଧ କରାଏ | 👉 [https://bundleiq.com/] (https://bundleiq.com/)

📑 GSuite : G ସୁଟ୍ ରେ Gmail ବ୍ୟବସାୟ ଇମେଲ୍, ଡକସ୍ ୱାର୍ଡ ପ୍ରକ୍ରିୟାକରଣ, ଡ୍ରାଇଭ୍ କ୍ଲାଉଡ୍ ଷ୍ଟୋରେଜ୍, କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର ଅଂଶୀଦାର କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର ଇତ୍ୟାଦି ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରେ 👉 [https://gsuite.google.co.in/intl/en_in/] (https: //gsuite.google.co.in/intl/en_in/)

🗒 ଏଭର୍ନୋଟ୍ : ଆମର ନୋଟ୍ ନେବା ଆପ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଧାରଣା, ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଏବଂ ଟୁ-ଡୁ ତାଲିକାଗୁଡ଼ିକୁ କ୍ୟାପଚର ଏବଂ ପ୍ରାଥମିକତା ଦେବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ, ତେଣୁ ଖାଲରେ କିଛି ପଡ଼େ ନାହିଁ | ଆଜି ତୁମର ମାଗଣା ପରୀକ୍ଷା ଆରମ୍ଭ କର! 👉 [https://evernote.com/] (https://evernote.com/)

📹 Timezone.io : ଆପଣଙ୍କ ଦଳ କେଉଁଠାରେ ଏବଂ କେବେ ଅଛି ତାହା ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କର ବିଶ୍ୱ ସ୍ତରୀୟ, ସୁଦୂର, ନାମମାତ୍ର ଦଳର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ଥାନୀୟ ସମୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ Timezone.io ଏକ ସରଳ ଉପାୟ | 👉 [https://timezone.io/] (https://timezone.io/)

📏 ମିଳନ : ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ସୃଷ୍ଟି, ଅଂଶୀଦାର, ଏବଂ ସହଯୋଗ କରନ୍ତୁ | 👉 [https://www.atlassian.com/software/confluence] (https://www.atlassian.com/software/confluence)

🔗 ସ୍ଲାକ୍ : ସ୍ଲାକ୍ ହେଉଛି ଆପଣଙ୍କର ସମଗ୍ର କମ୍ପାନୀ ପାଇଁ ଏକ ଚାଟ୍ ରୁମ୍, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଯୋଗାଯୋଗ ଏବଂ ଅଂଶୀଦାରର ପ୍ରାଥମିକ ପଦ୍ଧତି ଭାବରେ ଇମେଲ୍ ବଦଳାଇବା ପାଇଁ ପରିକଳ୍ପିତ | 👉 [https://slack.com/intl/en-in/] (https://slack.com/intl/en-in/)

📊 ବେସକ୍ୟାମ୍ପ : ବେସକ୍ୟାମ୍ପ ହେଉଛି ଏକ ବାସ୍ତବ ସମୟ ଯୋଗାଯୋଗ ଉପକରଣ ଯାହା ଦଳଗୁଡ଼ିକୁ ସମାନ ପୃଷ୍ଠାରେ ରହିବାକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରେ | ପାରମ୍ପାରିକ ପ୍ରକଳ୍ପ ପରିଚାଳନା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ଏହା କମ୍ (ଯଥା, ଉତ୍ସ ଯୋଜନା ଏବଂ ଦୀର୍ଘକାଳୀନ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ) | 👉 [https://basecamp.com/] (https://basecamp.com/)

💌 ପ୍ରୁଫ୍ ହବ୍ : ପ୍ରୁଫ୍ ହବ୍ ହେଉଛି ଏକ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ପ୍ଲାନିଂ ସଫ୍ଟୱେର୍ ଯାହାକି ତୁମର ଦଳ ଏକତ୍ର କାର୍ଯ୍ୟ ଶୀଘ୍ର କରିବା ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଉପକରଣ ସହିତ | ପ୍ରତି ଉପଭୋକ୍ତା ଦେୟ ନାହିଁ | ମାଗଣା ପରୀକ୍ଷା | କ learning ଣସି ଶିକ୍ଷଣ ବକ୍ର ନାହିଁ | 👉 [https://www.proofhub.com/] (https://www.proofhub.com/)

📓 ଧାରଣା : ଏକ ନୂତନ ଉପକରଣ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଦ day ନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପ୍ସକୁ ଗୋଟିଏରେ ମିଶାଇଥାଏ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଦଳ ପାଇଁ ସର୍ବ-ଏକ-କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ର | 👉 [https://www.notion.so/] (https://www.notion.so/)

🧾 Jitsi : ୱେବ୍ ଏବଂ ମୋବାଇଲ୍ ପାଇଁ ମାଗଣା ମୁକ୍ତ ଉତ୍ସ ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସିଂ | ଏକ କଲ କର, ନିଜ ସର୍ଭରରେ କିଛି ମିନିଟରେ ଲଞ୍ଚ କର, ତୁମର ଆପରେ ଇଣ୍ଟିଗ୍ରେଟ୍ କର, କିମ୍ବା କିଛି ନୂଆ ବିକାଶ କର | 👉 [https://jitsi.org/] (https://jitsi.org/)

SOURCE

[କରୋନା] (https://github.com/AllenAJ/Corona) |